Přihlášení

Koneční spotřebitelé

Nejste-li obchodní partner zadejte prosím své PSČ.
Zjistíme, jestli do vašeho regionu dovážíme.

Obchodníci

Jako náš obchodní partner se přihlaste zde.

Jste tady poprvé a máte zájem obchodovat?
Vyplňte tedy prosím kontaktní formulář, nebo volejte na tel.: +420 581 698 143.

Znovu jsme obhájili značku Regionální potravina

27.6.2016

Získali jsme ocenění Regionální potravina Olomouckého kraje za naši Farmářskou klobásku tenkou. Obhájili jsme tak titul znovu po čtyřech letech.

O značku, která je zárukou místního regionálního původu, se letos ucházelo 124 produktů od 44 výrobců. Odborná komise soutěže Regionální potravina 2016 z nich vybrala 9 – hodnotícími kritérii byly výjimečná kvalita a chuťové vlastnosti.

Výrobky hodnotily dvě 8-členné komise tvořené zástupci Ministerstva zemědělství ČR, krajského úřadu, Státního zemědělského intervenčního fondu, Státní zemědělské a potravinářské inspekce, Státní veterinární správy ČR, Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR.

Farmářskou klobásu tenkou vyrábíme podle staré hanácké receptury – Hanácké šperké. Je v ní minimálně 85 % vepřového masa a stejně jako naše ostatní výrobky neobsahuje mouku, sóju ani separát a výrobek je bezlepkový.

Soutěž Regionální potravina je projektem ministerstva zemědělství určným na podporu malých a středních zemědělců a producentů potravin v jednotlivých krajích České republiky. Oceněný výrobek získá právo zdarma užívat značku Regionální potravina po dobu čtyř let na obalu svého výrobku. V současné době nosí 475 produktů ze 13 regionů Čech a Moravy. Administraci značky provádí Státní zemědělský intervenční fond. Podrobné informace o soutěži můžete najít na webových stránkách www.regionalnipotravina.cz.

 

Znovu jsme obhájili značku Regionální potravina
Znovu jsme obhájili značku Regionální potravina

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace